Wij zijn het team achter Sleutelnet. Het samenwerkingsverband van de zorgpartijen in de regio Zuid-Holland Noord op het gebied van zorgcommunicatie.

Het team

Jasper van Sambeek
Directeur
jvansambeek@sleutelnet.nl

Mirco Rossi
Programmamanager
mrossi@sleutelnet.nl

Christi Ouwerkerk
Projectleider
couwerkerk@sleutelnet.nl

Lisanne Korpelshoek
Projectleider
lkorpelshoek@sleutelnet.nl

Marley Werleman
(Junior) Projectleider
mwerleman@sleutelnet.nl

Leonieke van Willigen
(Junior) Projectleider
lvanwilligen@sleutelnet.nl

Inge Siderius
Trainee projectleider
isiderius@sleutelnet.nl

Leander Linger
Communicatie
llinger@sleutelnet.nl

Stephanie Smeltink
Officemanager
ssmeltink@sleutelnet.nl

Lianne van Delft
Officemanager
lvandelft@sleutelnet.nl

Felicia Tan
Officemanager
ftan@sleutelnet.nl

Judith Verhaar
Officemanager
jverhaar@sleutelnet.nl

Simon Wils
Projectmedewerker
swils@sleutelnet.nl

Onze andere organen

FG

De Functionaris Gegevensbescherming (FG) kan u als participant ondersteunen bij het AVG-compliant maken van uw organisatie.

Dirk Huisman
Functionaris gegevensbescherming
dhuisman@sleutelnet.nl

Jaap van der Kamp
Functionaris gegevensbescherming
jvanderkamp@sleutelnet.nl

Jan Snethlage
Functionaris gegevensbescherming
jsnethlage@sleutelnet.nl

Organisatie Naam
Alrijne Zorggroep Mark de Jong
LUMC Karel van Lambalgen
Rivierduinen Ernst Hoette
AVANT Edwin Kalbfleish
Huisartsenvereniging Rijnland Philip de Roos
Zorg en Zekerheid Ton van Houten

Organisatiedocumenten