Wij zijn het team achter Sleutelnet. Het samenwerkingsverband van de zorgpartijen in de regio Zuid-Holland Noord op het gebied van zorgcommunicatie.

Het team

IMG_5750

Jasper van Sambeek
Directeur
jvansambeek@sleutelnet.nl

IMG_5705 bewerkt

Mirco Rossi
Programmamanager
mrossi@sleutelnet.nl

Sandra

Sandra van der Geer
Servicemanager
svandergeer@sleutelnet.nl

B 8950

Lisa Elderhorst
Projectmedewerker
lelderhorst@sleutelnet.nl

Wendelien

Wendelien Kruize
Officemanager
wkruize@sleutelnet.nl

IMG_5608 bewerkt

Lisanne Korpelshoek
Projectleider
lkorpelshoek@sleutelnet.nl

IMG_5724

Christi Ouwerkerk
Projectleider
couwerkerk@sleutelnet.nl

IMG_5642 bewerkt2

Inge Siderius
Projectleider
isiderius@sleutelnet.nl

IMG_5729

Leonieke van Willigen
Projectleider
lvanwilligen@sleutelnet.nl

IMG_5655 bewerkt

Simon Wils
Projectmedewerker
swils@sleutelnet.nl

B 9282

Merel Boudewijns
Servicemanager
mboudewijns@sleutelnet.nl

IMG 7358 Keuze

Judith Verhaar
Officemanager
jverhaar@sleutelnet.nl

FG

De Functionaris Gegevensbescherming (FG) kan u als participant ondersteunen bij het AVG-compliant maken van uw organisatie.
Dirk

Dirk Huisman
Functionaris gegevensbescherming
dhuisman@sleutelnet.nl

Jaap

Jaap van der Kamp
Functionaris gegevensbescherming
jvanderkamp@sleutelnet.nl

Jan

Jan Snethlage
Functionaris gegevensbescherming
jsnethlage@sleutelnet.nl